Σεπ 30

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου το σχολείο μας πραγματοποίησε δράσεις για την Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού έχοντας ως αφετηρία το σύνθημα «Η κίνηση δίνει ζωή» 듄 2000 다운로드. Συγκεκριμένα κλήθηκε στο σχολείο μας τριμελής ομάδα τζούντο υπό την καθοδήγηση του κ 자동차 운전 게임 다운로드. Κωνσταντίν Ατανάσοβ – Σκούτα για να δείξει στους μαθητές μας τεχνικές του αθλήματος 찬란한 여명 다운로드. Κατόπιν οι μαθητές πραγματοποίησαν αγωνιστικές αθλοπαιδιές και ολοκλήρωσαν την ημέρα αυτή με ομαδικό αγώνα ποδοσφαίρου mac os 카탈리나 다운로드. Οι μαθητές ενθουσιάστηκαν και καταχειροκρότησαν τους αθλητές τζούντο καθώς επίσης χάρηκαν ιδιαίτερα με τις δραστηριότητες που ακολούθησαν Pokémon Heartgold. Τέλος οι μαθητές της Ε’ και της Στ’ τάξης ζωγράφισαν το σύνθημα της ημέρας για να προσθέσουν μία καλλιτεχνική πινελιά στο αθλητικό πνεύμα της ημέρας αυτής 스타크래프트 카봇 다운로드. Συγχαρητήρια στην εκπαιδευτικό του σχολείου κ. Κατσιμανή για την συμβολή της στην πραγματοποίηση των παραπάνω δράσεων 유희왕 2006 다운로드!

Ακόμη παραθέτουμε το βιογραφικό του κ.Ατανάσοβ στον υπερσύνδεσμο που ακολουθεί:
CV Konstantin 2018