Οκτ 15

ΣΧΟΛΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΛΕΥΚΟΥ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙΟΥ

Την Τρίτη 15 Οκτωβρίου 2019 η Σχολική Βιβλιοθήκη Πορταριάς φιλοξένησε το εκπαιδευτικό προσωπικό και τους μαθητές του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ Πορταριάς με αφορμή την Διεθνή Ημέρα Λευκού Μπαστουνιού 아메리칸 울트라 자막 다운로드. Έτσι πραγματοποιήθηκε μία παρουσίαση για τα μη βλέποντα άτομα και τις ιδιαιτερότητές τους καθώς επίσης και για τον σωστό τρόπο αντιμετώπισής τους στα ζητήματα της μετακίνησής τους στους δρόμους microsoft photos. Ακόμη έγιναν βιωματικές δραστηριότητες για τους μαθητές των Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξεων, που περιλάμβαναν γραφή Μπράιγ και παιχνίδια Download chrome pdf.

엑스맨 다크피닉스 자막 다운로드.