Φεβ 12

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

6/Θ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριΏν του Σχολείου μας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για τα εξής:
• Την Παρασκευή 16/02/2018 τις δύο τελευταίες διδακτικές ώρες θα γίνουν εκδηλώσεις στην αυλή του σχολείου με παραδοσιακά παιχνίδια και έθιμα της Αποκριάς από όλες τις τάξεις original sound wave.
• Παράλληλα οι μαθητές δύνανται να ντυθούν, εντός του σχολείου, με αποκριάτικες στολές και να διασκεδάζουν με αποκριάτικα παιχνίδια υπό την επίβλεψη των εκπαιδευτικών της σχολικής μονάδας(επιτρέπεται μόνο η χρήση σερπατίνων) 보카리나 다운로드.
• Το Ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει κανονικά και δεν θα υπάρξει καμία τροποποίηση του ωρολογίου προγράμματος movie Okja.