Φεβ 13

ΔΩΡΕΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ

Easy Clean free download

Σήμερα Τρίτη 13 Φεβρουαρίου 2018 ενισχύθηκε ο εξοπλισμός της σχολικής μας μονάδας με μικροφωνική εγκατάσταση και τοποθέτηση ενσύρματων και ασύρματων μικροφώνων χειρός και όλες τις σχετικές ρυθμίσεις ώστε η αίθουσα τελετών του σχολείου μας να είναι έτοιμη για οποιαδήποτε εκδήλωση απαιτηθεί χάρη στη γενναιόδωρη δωρεά ενός πολύ καλού φίλου της Πορταριάς που επιθυμεί να παραμείνει ανώνυμος 코레일톡 앱 다운로드.

Ευχαριστούμε θερμά τον φίλο αυτόν και του υποσχόμαστε ότι η δωρεά του θα είναι προς όφελος όλων των μαθητών/ τριών του σχολείου και της ευρύτερης κοινωνίας Ladder49.

Η Διευθύντρια του σχολείου
Νεραντζούλα Τάπαλη