Οκτ 27

ΓΙΟΡΤΗ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Την Παρασκευή 27 Οκτωβρίου οι μαθητές των Γ’ και Δ΄ τάξεων τίμησαν την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου με τη δική τους σχολική γιορτή Download the Bible to listen. Με μικρά θεατρικά σκετς, τραγούδια και ποιήματα περιέγραψαν τα ιστορικά γεγονότα εκείνης της περιόδου οι μαθητές υπό την άψογη καθοδήγηση των εκπαιδευτικών κ subtitles for Dragon Path3. Σκαρλατούδη Καλλιόπης και κ. Σελαλμαζίδου Σοφίας. Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια τόσο τις δασκάλες όσο και τους μαθητές του σχολείου μας Download beep sound effects!