Νοέ 27

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥ

Την Τρίτη 26 Νοεμβρίου οι μαθητές των Α και Β΄΄ τάξεων πήραν το πρωινό τους στο σχολείο 와콤 데스크탑 센터 다운로드. Το πρωινό των παιδιών ήταν υγιεινό καθώς τα περισσότερα παιδιά είχαν για κολατσιό κάτι σπιτικό, το οποίο συνοδευόταν από φρούτο εποχής ή χυμό 명탐정 피카츄 다운로드.
Κατόπιν, οι μαθητές των Α, Β΄, Γ΄ και Δ΄ τάξεων είχαν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν τη διατροφολόγο κ Youtube bgm. Κυριακή Μηνάογλου, να ακούσουν πολύτιμες συμβουλές για μια ισορροπημένη διατροφή και να κάνουν τις δικές τους ερωτήσεις Cocera download.
Την όμορφη μέρα έκλεισαν οι μαθητές της Β΄ τάξης, οι οποίοι παρουσίασαν στους υπόλοιπους μαθητές ένα μικρό θεατρικό δρώμενο με τίτλο «Φρούτα, λαχανικά και όσπρια εν δράσει» μαζί με ένα τραγούδι που μελοποίησαν με τον μουσικό του σχολείου κ 세움터 다운로드. Χρήστο Κοσμίδη.