Οκτ 13

Ο… «ΕΓΚΕΛΑΔΟΣ» ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑ!

Το σχολείο μας πραγματοποίησε επιτυχώς την άσκηση σεισμού βάσει του Σχεδίου Μνημονίου Ενεργειών για τη Διαχείριση Σεισμικού Κινδύνου στη Σχολική Μονάδα Pokemon Giratina. Έτσι, στις 9 π.μ. χτύπησε παρατεταμένα το κουδούνι, που σήμανε την ώρα έναρξης της άσκησης Download air video. Οι μαθητές μετά από τις εκτεταμένες οδηγίες των δασκάλων τους και την παρακολούθηση σχετικών βίντεο ανταποκρίθηκαν με θέρμη στο ρόλο τους και με την ανάλογη ψυχραιμία πραγματοποίησαν κάθε προσχεδιασμένο χειρισμό gta4 트레이너 다운로드. Παρατίθενται σχετικές φωτογραφίες: