Ιούν 16

ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Την Τετάρτη 14 Ιουνίου 2023 πραγματοποιήθηκε η γιορτή λήξης του σχολείου μας με τη συμμετοχή όλων των τάξεων αλλά και του Ειδικού Σχολείου του Δήμου Νέας Προποντίδας 네이버밴드 pc버전 다운로드. Τη διοργάνωση της γιορτής ανέλαβαν οι εκπαιδευτικοί κ. Αυγήτα Κυριακή και κ. Γιάννης Αϊβάζογλου microsoft office 2007. Χοροί, τραγούδια και μουσικές σκυταλοδρομίες γέμισαν την αυλή του σχολείου. Συγχαρητήρια στους εκπαιδευτικούς και τους μαθητές που συμμετείχαν 스팀 vr 다운로드. Ευχόμαστε καλή πρόοδο στους μαθητές και καλή ξεκούραση στους εκπαιδευτικούς!