Ιούν 16

ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΙΩΝΙΚΗ ΓΗ

Οι μαθητές της Στ’ τάξης του σχολείου μας πραγματοποίησαν τη γιορτή αποφοίτησής τους με τίτλο «Οδοιπορικό στην ιωνική γη» με αφορμή τη συμπλήρωση 100 χρόνων από τη Μικρασιατική καταστροφή Download asp.net Dataset Excel. Στο μουσικοχορευτικό δρώμενο προβλήθηκε η ιστορική εξέλιξη του αποικισμού της ιωνικής γης από τα αρχαία χρόνια έως και τα γεγονότα του μικρασιατικού ξεριζωμού Pixelmon download. Συγχαρητήρια στα παιδιά για την υπέροχη δουλειά που παρουσίασαν με οργάνωση και συντονισμό Download the 20th edition of The Detective Conan Theater!

Ακόμη προβλήθηκε βίντεο με τις αναμνήσεις τους από τη μαθητική τους ζωή στο δημοτικό σχολείο και ένα τραγούδι γραμμένο από τη δασκάλα τους neat PowerPoint template. Κάντε κλικ στους ακόλουθους συνδέσμους.