Οκτ 22

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ 1940

Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου iCloud backup.

27 Οκτωβρίου – Οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν στο σχολείο το πρωί κανονικά με τις τσάντες τους στις 8:15 και θα συμμετέχουν σε εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν εντός του κάθε τμήματος κατά το 1ο διδακτικό δίωρο Happy Death Day Korean subtitlesed. Μετά τις εκδηλώσεις στις 9:45 θα αποχωρήσουν.

Λήξη σχολικής γιορτής και αναχώρηση των μαθητών/τριών στις 09:45π.μ with Carrie.
Το ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει .

28 Οκτωβρίου – Ημέρα Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου :
Οι μαθητές/τριες που έχουν επιλεγεί ως σημαιοφόροι, παραστάτες και υπευθύνου κατάθεσης στεφάνου θα προσέλθουν στο χώρο του σχολείου στις 9:30 για να συμμετέχουν στις εορταστικές εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν 큐브체 다운로드.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου