Ιαν 29

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

성월동화 다운로드

6/Θ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ 28/01/2019 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΙΕΡΑΡΧΩΝ
• Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Σχολείου μας ,θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η εορτή των Τριών Ιεραρχών αποτελεί ημέρα αργίας για τα σχολεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, σύμφωνα με την παρ.3 του άρθρου 32 του Σχεδίου Νόμου για το παν.Δυτικής Αττικής και την κατάργηση του άρθρου 3 του Π.Δ Goodbye folks to download. 79/2017 που όριζε την πραγματοποίηση εορταστικών εκδηλώσεων.

• Ως εκ τούτου δεν θα πραγματοποιηθεί εκκλησιασμός των μαθητών/τριών από το Σχολείο Musiang Sok.

• Το Ολοήμερο Τμήμα δεν θα λειτουργήσει .

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου