Ιαν 22

ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Ενισχύθηκε σήμερα το Τμήμα Ένταξης της σχολικής μας μονάδας με 1 καινούριο ηλεκτρονικό υπολογιστή και όλα τα περιφερειακά εξαρτήματα του για να καλυφθούν οι αυξημένες ανάγκες μάθησης των μαθητών /τριών που φοιτούν round momorph. Με τα χρήματα που συγκεντρώθηκαν από τα κάλαντα που έψαλαν οι μαθητές/τριες του σχολείου μετά τη Χριστουγεννιάτικη γιορτή στις 22 Δεκεμβρίου και με την πολύτιμη βοήθεια των μελών του Δ.Σ 청춘 mp3 다운로드. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου αγοράστηκε ο καινούριος υπολογιστής 슈퍼심플송 다운로드. Ευχαριστούμε τα μέλη του Συλλόγου που μαζί με τους εκπαιδευτικούς μετέφεραν το μήνυμα της γέννησης του Χριστού σε όλα τα σπίτια του οικισμού με τα κάλαντα αλλά και όλους όσους βοήθησαν προσφέροντας ό,τι μπορούσε ο καθένας malwarebytes anti-malware 다운로드. Ευχόμαστε επίσης να συνεχιστεί η άψογη συνεργασία μεταξύ του σχολείου και του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και να ευοδωθούν όλοι οι στόχοι που τέθηκαν προς όφελος των μαθητών /τριών Eclipse php.