Οκτ 27

ΠΛΑΝΟΔΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ

Τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 επισκέφθηκε το σχολείο μας η «Πλανόδια Βιβλιοθήκη». Η συγκεκριμένη δράση τελείται υπό την αιγίδα της Ύπατης Αρμοστείας του ΟΗΕ Fuji Xerox Driver. Έτσι οι μαθητές όλων των τάξεων συζήτησανμε τα μέλη της ομάδας για το σεβασμό στο περιβάλλον και για τα ανθρώπινα δικαιώματα 오피스 2013 테마 다운로드. Ακόμη οι μαθητές δημιούργησαν ομάδες αναπτύσσοντας δεξιότητες συνεργασίας και ζωγράφισαν αφίσες για το περιβάλλον και τα προβλήματα που παρουσιάζονται στη σωστή διαχείρισή του Switch game download. Ευχαριστούμε θερμά τα μέλη της Πλανόδιας Βιβλιοθήκης που μοιράστηκαν το περιεχόμενο των ιδεών τους με τους μαθητές του σχολείου μας Download bandit by sea!