Οκτ 11

5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ

Την Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023 η σχολική μας μονάδα τίμησε την Παγκόσμια Ημέρα Εκπαιδευτικού με αντίστοιχες δράσεις 본고딕 서체 다운로드. Συγκεκριμένα οι μαθητές της Ε’ τάξης πραγματοποίησαν εικαστική παρέμβαση δημιουργώντας σχετική αφίσα με μηνύματα για τον ρόλο του δασκάλου DungeonMaker.

Οι μαθητές της Στ’ τάξης πραγματοποίησαν τηλεδιάσκεψη με εκπαιδευτικούς της ΜΚΟ Άρσις για να ενημερωθούν για τα προβλήματα και τις δυσκολίες της μαθησιακής στήριξης των ανήλικων προσφυγόπουλων που φιλοξενούνται στη δομή των Ταγαράδων Download the db2 driver. Ευχαριστούμε θερμά την κ. Άννα Κολοκοτρώνη για τις πολύτιμες πληροφορίες που μας παρείχε 꽃밭에서 mp3 다운로드!

Ακόμη οι μαθητές της Στ’ τάξης δημιούργησαν ένα βίντεο κλιπ για τη συγκεκριμένη ημέρα 윈도우7 무비메이커 한글판 다운로드.