Απρ 07

ΤΗΛΕ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΑΙΟΥ

Σήμερα Παρασκευή 7 Απριλίου 2023 οι μαθητές της Στ’ τάξης πραγματοποίησαν τηλεδιάσκεψη με τη συγγραφέα παιδικών βιβλίων Ελένη Δικαίου στα πλαίσια των δράσεων για την Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου 유열의 음악앨범 영화 다운로드. Οι μαθητές έκαναν ερωτήσεις και προέβαλαν ένα βίντεο με τις δημιουργίες της κ.Δικαίου 자막 한방에 다운로드. Ακόμη συζήτησαν για τα θέματα της προσφυγιάς και έδειξαν στη συγγραφέα το δικό τους ηλεκτρονικό βιβλίο για τα ασυνόδευτα προσφυγόπουλα της Ευρώπης Download the best korean drama high definition video for overseas compatriots. Η κ. Δικαίου απηύθυνε το δικό της μήνυμα στους μαθητές προκαλώντας συγκίνηση για τον φωτεινό και ώριμο λόγο της Pink Pong Nursery Rhymes!
Δείτε τα βίντεο που ακολουθούν στους παρακάτω υπερσυνδέσμους: