Μαΐ 11

EΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Αίτηση-δήλωση εγγραφής των μαθητών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα.

Κατά το σχολικό έτος 2021-22 οι μαθητές/τριες εγγράφονται σε αυτό, κατόπιν σχετικής αίτησης-δήλωσης των γονέων/κηδεμόνων τους η οποία γίνεται αυτομάτως δεκτή, χωρίς προϋποθέσεις 훈민 워드 다운로드. Παρακαλούμε λοιπόν, όσοι από εσάς ενδιαφέρονται να φοιτήσει το τέκνο τους στο Ολοήμερο κατά την επόμενη σχολική χρονιά, αφού εκτυπώσετε την σχετική αίτηση, να την συμπληρώσετε και να την επιστρέψετε συμπληρωμένη στο σχολείο μέχρι τη Δευτέρα 17 Μαΐου 2021 sims 다운로드. Αν κάποιοι από εσάς δεν διαθέτουν τον απαραίτητο εξοπλισμό, δύνανται να ζητήσουν το σχετικό έντυπο από το Σχολείο adobe 글꼴 패키지. Για να μην ανατραπεί μεσούντος του επόμενου σχολικού έτους ο προγραμματισμός της σχολικής μας μονάδας, παρακαλούμε πολύ για τα παρακάτω: να συμπληρώσουν την αίτηση μόνο όσοι από εσάς έχουν πρόθεση να φοιτήσει το τέκνο τους κανονικά και όχι περιστασιακά στο Ολοήμερο, ιδιαιτέρως δε εφιστούμε την προσοχή σας η δήλωση συμμετοχής των τέκνων σας στο τμήμα πρόωρης υποδοχής (07:00 π 문명 6 무료 다운로드. μ.-08:00 π. μ.)να ανταποκρίνεται σε πραγματικές και όχι εικονικές ή υποθετικές ανάγκες πρόσθετης φοίτησης των τέκνων σας 그대가 살아서 다운로드.

Η Διευθύντρια του σχολείου

Ν.Τάπαλη

Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο για να κατεβάσετε την αίτηση – δήλωση naver video.
ΑΙΤΗΣΗ_ΔΗΛΩΣΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ