Απρ 01

ΟΜΙΛΙΑ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΗΜΕΡΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ

Nothing without you

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Στα πλαίσια παραγωγής εκπαιδευτικού έργου για το σχολικό έτος 2022-2023 ο Σύλλογος Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Πορταριάς σας καλεί σε μία σειρά ομιλιών που θα πραγματοποιηθούν σε συνεργασία με το Κέντρο Ημέρας «Ανατολή» και αφορούν τη διαμόρφωση των σχέσεων οικογένειας και παιδιών Download crooked house. Η 1η ομιλία θα γίνει την Τετάρτη 5 Απριλίου 2023 κατά τις ώρες 17.00 – 18.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΔΣ Πορταριάς και το κεντρικό της θέμα είναι:
«Διαδίκτυο και παιδί: Τρόπος επικοινωνίας ή εξάρτηση;»
Η παρουσία σας θα ενδυναμώσει τις σχέσεις σχολείου και κοινότητας 그랜드체이스 아레나 서버 다운로드.
Σύλλογος Διδασκόντων ΔΣ Πορταριάς Χαλκιδικής