Μαΐ 28

ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι η σχολική μας μονάδα θα επαναλειτουργήσει τη Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020 LEGO Jurassic World game.
Σύμφωνα με την υπ.αριθμό Πρ.: 63417/ΓΔ4/26-5-2020 εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ. οι τάξεις Β’ και Ε’ χωρίστηκαν σε υποτμήματα και έχουν ήδη σταλεί ενημερωτικά ηλεκτρονικά μηνύματα στους γονείς-κηδεμόνες των ανωτέρω τάξεων ποιες μέρες θα έρθουν οι μαθητές/τριες στο σχολείο κατά την εβδομάδα 1 έως και 5 Ιουνίου 2020 ενώ οι μαθητές/τριες των υπολοίπων τάξεων θα προσέρχονται κανονικά καθημερινά 맥켄나의 황금 다운로드.

Η μάσκα στο σχολικό χώρο δεν είναι υποχρεωτική.

Οι μαθητές θα προσέρχονται στο σχολείο από τις 8:10 έως τις 8:15 και θα εισέρχονται αμέσως στις τάξεις τους ενώ κατά την αποχώρησή τους θα αναχωρούν ανά τάξεις και χωρίς καθυστερήσεις στην είσοδο του σχολείου 캔디카메라 다운로드.
Για οποιαδήποτε περαιτέρω ενημέρωση, μπορείτε να επικοινωνείτε ηλεκτρονικά με το σχολείο ή και τηλεφωνικά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες vray 1.5 다운로드.

Καλή επάνοδο σε όλους και όλες!
Η Διευθύντρια του σχολείου

Νεραντζούλα Τάπαλη