Μαρ 03

ΟΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ

사운드포지 키젠 다운로드

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
Αγαπητοί γονείς στα πλαίσια παραγωγής εκπαιδευτικού έργου για το σχολικό έτος 2022-2023 ο Σύλλογος Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Πορταριάς σας καλεί σε μία σειρά ομιλιών που θα πραγματοποιηθούν σε συνεργασία με το Κέντρο Ημέρας «Ανατολή» και αφορούν τη διαμόρφωση των σχέσεων οικογένειας και παιδιών nespot cm 다운로드. Η 2η ομιλία θα γίνει την Παρασκευή 10 Μαρτίου 2023 στις 17.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΔΣ Πορταριάς και το κεντρικό της θέμα είναι:
« Εκεί που τελειώνει το αστείο ξεκινάει το bullying»
Στην ομιλία μπορούν να πάρουν μέρος και οι μαθητές 지멘스 plc 다운로드. Η παρουσία σας θα ενδυναμώσει τις σχέσεις σχολείου και κοινότητας.
Σύλλογος Διδασκόντων ΔΣ Πορταριάς Χαλκιδικής