Φεβ 18

«Τα κοριτσάκια με τα ναυτικά»

Την Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2023 οι μαθητές των Γ΄, Δ΄, Ε΄, Στ΄ τάξεων παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση «Τα κοριτσάκια με τα ναυτικά στο θέατρο «Ολύμπιον» 아지톡 다운로드. Οι έννοες της προσφυγιάς, της Μικρασιατικής Καταστροφής, του εθνικού ξεριζωμού του 1922 αλλά και η άρνηση στον φανατισμό προβλήθηκαν κατά τον καλύτερο τρόπο στους μαθητές του σχολείου μας, οι οποίοι επέδειξαν συμπεριφορά ώριμου και συνειδητοποιημένου θεατή LEGO RACER2. Ευχόμαστε η θεατρική τέχνη να αποτελεί πάντα επιλογή ψυχαγωγίας στη μετέπειτα ζωή τους 캡쳐원 스타일 다운로드!