Φεβ 16

ΟΜΙΛΙΑ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ «ΑΝΑΤΟΛΗ»

Την Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου 2023 πραγματοποιήθηκε ομιλία από τον Φορέα Ψυχικής Υγείας «Ανατολή» με κεντρικό θέμα «Έφηβος και Οικογένεια: μια εκρηκτική σχέση» 심시티4 다운로드. Η συγκεκριμένη δράση πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια παραγωγής εκπαιδευτικού έργου και αφορά τον Άξονα 7 – Σχέση σχολείου και οικογένειας και διοργανώθηκε από τους εκπαιδευτικούς Βαή Πασχάλη, Κωστιάνη Παναγιώτα, Μηνάογλου Κωνσταντίνο και Καλογεράκη Άρτεμις, οι οποίοι είναι υπεύθυνοι αυτού του τομέα δράσεων Minuet sheet music download. Οι γονείς εξέφρασαν τις απορίες τους για ζητήματα παιδαγωγικής διαχείρισης και η δράση ολοκληρώθηκε επιτυχώς ενδυναμώνοντας τις σχέσεις σχολείου και οικογένειας 혁명과 우상 다운로드. Ευχαριστούμε θερμά τις κ.Αγγελική Ζαρζοπούλου και Κριθαρίδη Σουζάνα για την πολύτιμη αρωγή τους στη δράση μας tag story videos.