Οκτ 25

ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ 28ης Οκτωβρίου

Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων για την εθνική επέτειο
της 28ης Οκτωβρίου:

Πέμπτη 27 Οκτωβρίου:
Οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν στο σχολείο το πρωί στις 8:15 και
θα συμμετέχουν σε εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν εντός του κάθε τμήματος κατά το 1ο διδακτικό δίωρο Mamamu Starry Night Download. Μετά τις εκδηλώσεις στις 9:45 θα αποχωρήσουν. Λήξη σχολικής γιορτής και αναχώρηση των μαθητών/τριών στις 09:45π.μ Free ppt download. Το ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει.

Παρασκευή 28 Οκτωβρίου – Ημέρα Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου:

Οι μαθητές/τριες με την ενδυμασία της παρέλασης(μπλε παντελόνι/φούστα, άσπρο πουκάμισο) θα προσέλθουν στο χώρο του σχολείου στις 9:15 για να συμμετέχουν στις εορταστικές εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν(εκκλησιασμός-Μαθητική παρέλαση) origin.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου