Μαΐ 24

ΟΙ 10 ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

Την Τρίτη 24 Μαΐου 2022 οι μαθητές των Ε’ και Στ’ τάξεων συμμετείχαν σε τηλεδιάσκεψη με το Διεθνές Ινστιτούτο Κυβερνοασφάλειας ώστε να ενημερωθούν για την ασφαλή χρήση του διαδικτύου 97 free download. Η ενημέρωση βασίστηκε στους 10 κανόνες του διαδικτύου που προστατεύουν κάθε χρήστη από τους κινδύνους και τις παγίδες που προκύπτουν κατά την πλοήγηση των μαθητών Yuzuki Yukari download. Η τηλεσυνάντηση με τους εκπροσώπους του Ινστιτούτου ήταν επιτυχής και εποικοδομητική για τους μαθητές και πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος «Άυλη συνεργασία στο σχολείο, στη φύση και στο διαδίκτυο» Download the 3D printer model.