Μαρ 26

«ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΑΞΙΕΣ…ΞΕΡΙΖΩΝΟΥΜΕ ΤΗ ΒΙΑ!»

Η Ε’ και η Β’ τάξη του σχολείου μας πραγματοποίησε δενδροφύτευση στο πάρκο της Πορταριάς σε συνεργασία με το Δήμο Νέας Προποντίδας με το σύνθημα «Φυτεύουμε αξίες… ξεριζώνουμε τη βία!» ως συνέχεια των δράσεών μας για την Ημέρα κατά της Σχολικής Βίας και του Σχολικού Εκφοβισμού ώστε να αναδείξουμε συμβολικά τις αξίες της ειρήνης και της συνεργασίας Google Drive share download. Η δράση πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος σχολικών δραστηριοτήτων «Άυλη συνεργασία στο σχολείο, στη φύση και στο διαδίκτυο!» Γι’ αυτό μαζί με το Ειδικό Σχολείο Νέας Προποντίδας φυτέψαμε δέντρα που θα θυμίζουν σε όλους την αναγκαιότητα εξάλειψης της βίας Download The Detroit Metal City. Ευχαριστούμε θερμά το Δήμαρχο Νέας Προποντίδας που βρέθηκε μαζί μας την ώρα της εξόρμησής pls game.