Σεπ 25

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Την Παρασκευή 24 Σεπτεμβρίου 2021 το σχολείο μας πραγματοποίησε αθλητικές δράσεις απόλυτα εναρμονισμένες με το θέμα της Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού 쇼미더머니777 9회 다운로드. Οι μεγαλύτερες τάξεις Ε΄ και ΣΤ΄ διένυσαν μία σύντομη πορεία κοντά στην κατοικημένη περιοχή της Πορταριάς ενώ οι υπόλοιπες τάξεις πραγματοποίησαν αθλητικά παιχνίδια στο γήπεδο της περιοχής 도깨비 드라마 다운로드. Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στον εκπαιδευτικό του σχολείου μας κ. Χρήστο Τσίλα για την άψογη υλοποίηση των παραπάνω δράσεων Windows 7 msdn download.