Μαρ 30

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ

Σήμερα Παρασκευή 29/3/2019 οι μαθητές των Α,Β, Γ, Δ και Ε τάξεων του σχολείου μας παρακολούθησαν ένα πρόγραμμα Αγωγής Υγείας με τίτλο «Γνωριμία με τα μικρόβια» που εκπονείται από το Κέντρο Υγείας Ν 드라마 힐러 다운로드. Μουδανιών με υπεύθυνες την κ. Γούτα Μαρία, επισκέπτρια Υγείας και την κ. Σμαράγδα Παπαλεοντή Sprint download. Οι μικροί μαθητές με βιωματικό τρόπο γνώρισαν διάφορα μικρόβια ενσαρκώνοντας ρόλους, έμαθαν τι πρέπει να προσέχουν για να μην τα διασπείρουν και πώς πρέπει να φροντίζουν την καθαριότητα και την υγιεινή του σώματος τους Windows Language Pack.