Μαρ 19

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΓΟΝΕΩΝ 18/03/2019
Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων για την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου:
• Παρασκευή 22 Μαρτίου : Οι μαθητές θα προσέλθουν στo διδακτήριo τους το πρωί στις 8:45 π.μ 8090 노래. για την παρακολούθηση της γιορτής από την ΣΤ’ τάξη με θέμα: «Πρωταγωνιστές του ΄21» την οποία περιμένουμε να τιμήσετε με την παρουσία σας 인어공주 더빙 다운로드.
• Στη συνέχεια μετά τη λήξη της γιορτής στις 10:30 οι μαθητές/τριες θα αναχωρήσουν 베틀넷 모바일 인증기 다운로드.
Το Ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει.
• Δευτέρα 25 Μαρτίου: Ημέρα παρέλασης, οι μαθητές/τριες θα προσέλθουν στο χώρο του Σχολείου στις 8.45 π.μ You are special download. με την ένδυση της παρέλασης.
Μετά τη λήξη των εορταστικών εκδηλώσεων, οι μαθητές θα αποχωρήσουν Son's Three-Year-Old 6.
Η Διευθύντρια του Σχολείου
Τάπαλη Νεραντζούλα