Μαρ 23

ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ

Την Παρασκευή 22 Μαρτίου η Στ΄ τάξη του σχολείου μας τίμησε την επέτειο της 25ης Μαρτίου πραγματοποιώντας την καθιερωμένη σχολική γιορτή με τίτλο «Πρωταγωνιστές του ’21» ship. Οι μεγάλοι ήρωες εκείνης της περιόδου «εξιστόρησαν» τα κατορθώματά τους και μας «διηγήθηκαν» τον αγωνιστικό τους βίο Windows 7 Pro. Έτσι η γιορτή μας γέμισε άρωμα και χρώμα από το 1821 και μας συγκίνησε βαθιά επαναφέροντας στη μνήμη μας τις επαναστατικές θύμησες h264 다운로드. Συγχαρητήρια στους μαθητές και στην εκπαιδευτικό της τάξης, την κ. Καλογεράκη.