Μαρ 16

ΟΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ

Την Παρασκευή 10 Μαρτίου στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου της Πορταριάς πραγματοποιήθηκε ομιλία από τους υπεύθυνους του Κέντρου Ημέρας «Ανατολή» σχετικά με τον σχολικό εκφοβισμό 크롬 버전 별 다운로드. Η ομιλία πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια των δράσεων του Άξονα 7 «Σχέσεις σχολείου και οικογένειας» από τους εκπαιδευτικούς Μηνάογλου Κωνσταντίνο, Βαή Πασχάλη, Κωστιάνη Παναγιώτα και Καλογεράκη Άρτεμις helvetica neue 폰트 다운로드. Επίσης εντάχθηκε στις δράσεις του σχολείου για την καταπολέμηση του φαινομένου της σχολικής βίας virtual drive. Η ενημέρωση των γονέων και των μαθητών ήταν ενδιαφέρουσα και λεπτομερής σχετικά με τα αίτια, τις μορφές και τις συνέπειες του σχολικού εκφοβισμού IntelBurn.