Νοέ 17

ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ

Το ΔΣ Πορταριάς τίμησε την επέτειο του Πολυτεχνείου την Παρασκευή 16 Νοεμβρίου μέσω ομιλιών, προβολών παρουσιάσεων και βίντεο αλλά ακόμα και χειροτεχνιών, που πραγματοποιήθηκαν μέσα στις τάξεις 이이 제이 다운로드. Η σημασία και η αναγνώριση της προσφοράς του φοιτητικού κινήματος εκείνης της περιόδου αναλύθηκε με ουσιαστικό τρόπο από κάθε εκπαιδευτικό του σχολείου μας ξεχωριστά με την επιλογή του κατάλληλου παιδαγωγικά τρόπου για κάθε ηλικιακή ομάδα μαθητών 잔혹한 천사의 테제 mp3 다운로드. Η λήξη των δικών μας εκδηλώσεων βρήκαν όλους τους μαθητές συνειδητοποιημένους για την αξία της δημοκρατίας και της ελευθερίας σε κάθε τόπο 백학 mp3 다운로드.