Οκτ 18

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ – ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ -ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 18/10/2018
Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα των εορταστικών εκδηλώσεων για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου:
• 26 Οκτωβρίου :Παρακολούθηση γιορτής των μαθητών των τάξεων στην αίθουσα τελετών του σχολείου στις 9:30 π.μ new folder. Τη γιορτή θα παρουσιάσουν οι μαθητές των Γ’-Δ’ τάξεων.
Λήξη σχολικής γιορτής και αναχώρηση των μαθητών/τριών στις 11:00π.μ msds 다운로드.
Το ολοήμερο τμήμα δεν θα λειτουργήσει .
• 28 Οκτωβρίου: Ημέρα παρέλασης, οι μαθητές θα προσέλθουν στο χώρο του Σχολείου στις 9:00 π.μ Sweet Sorrow Windy Is A Download. με την ενδυμασία της παρέλασης (μπλε παντελόνι –μπλε φούστα-άσπρο πουκάμισο –μπλε πουλόβερ).Μετά τη λήξη των εορταστικών εκδηλώσεων ,οι μαθητές θα επιστρέψουν στο Σχολείο και στη συνέχεια θα αποχωρήσουν call me maybe 다운로드.
Σας περιμένουμε να τιμήσουμε μαζί τους ήρωες του 1940 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου την Παρασκευή 26/10/2018

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου