Οκτ 29

ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Την Παρασκευή 26 Οκτωβρίου οι Γ’ και Δ’ τάξεις του σχολείου μας πραγματοποίησαν με απόλυτη επιτυχία τις εορταστικές τους εκδηλώσεις για να τιμήσουν την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου c# 웹 이미지 다운로드. Η ατμόσφαιρα που δημιουργήθηκε ήταν συγκινητική και υποβλητική και ξύπνησε τις θύμησες εκείνης της ιστορικής περιόδου μέσα από τα ποιήματα, τα τραγούδια και τα θεατρικά σκετς των μαθητών Super Robot Wars f Download. Συγχαρητήρια στις υπεύθυνες εκπαιδευτικούς κ. Λέκκα και κ.Παπανικολάου. Μετά το πέρας της γιορτής έγινε και η καθιερωμένη απονομή της σημαίας στους κληρωθέντες μαθητές της Στ΄ και της Ε’ τάξης 하스스톤 100만 다운로드.