Νοέ 28

ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΥ

Η σχολική μας μονάδα σύμφωνα με την υπ. αριθμ. πρωτ. 448/18-2-2016 εγκύκλιο του ΥΠΠΕΘ συγκροτήθηκε Ομάδα Δράσεων Πρόληψης (ΟΔΠ) για την αντιμετώπιση της σχολικής βίας και του εκφοβισμού Mamamu Starry Night Download.
Ως μέλη της Ομάδας Δράσεων Πρόληψης (ΟΔΠ) του σχολείου για την αντιμετώπιση της σχολικής βίας και του εκφοβισμού ορίστηκαν οι παρακάτω:
· Η διευθύντρια του σχολείου Τάπαλη Νεραντζούλα με αναπληρώτρια τη Χαρίση Αικατερίνη Free ppt download.
· Η εκπαιδευτικός Καλογεράκη Άρτεμις με αναπληρώτρια τη Λέκκα Αναστασία origin.

Περισσότερες πληροφορίες για την αντιμετώπιση του σχολικού εκφοβισμού μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο Fall Plan Download.