Νοέ 17

«ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΖΕΙ»

Την Παρασκευή 17 Νοέμβρη οι μαθητές και οι μαθήτριες της Δ΄ τάξης του σχολείου μας τίμησαν τους ήρωες του Πολυτεχνείου με απαγγελία στίχων από τον Ο Walking Dead Season 10 episode 6. Ελύτη και το Γ. Σεφέρη αλλά και από αρχαίες τραγωδίες καθώς επίσης και με θεατρικά δρώμενα και τραγούδια Keeper of the Rye Field. Ευχαριστούμε πολύ όλους όσοι βοήθησαν και ιδιαίτερα την εκπαιδευτικό κ. Λίλα Καρύδη και το προσωπικό του ΚΔΠΑ-ΜΕΑ Πορταριάς του Δήμου Ν ms project 2013. Προποντίδας για τον υπέροχο στολισμό της αίθουσάς μας. Συγχαρητήρια στους μαθητές και στις μαθήτριες της Δ’ τάξης Metal Slug 3 mobile download! Ευχόμαστε οι νέες γενιές να μη ζήσουν ποτέ ξανά τυραννικά καθεστώτα και η δημοκρατία να υφίσταται σταθερά και ουσιαστικά στην πατρίδα μας 스프링 한글파일 다운로드.