Μαρ 08

ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ!

Την Τετάρτη 6 Μαρτίου 2024 το σχολείο μας πραγματοποίησε εκδήλωση για τη συγκεκριμένη ημέρα με συγκεκριμένες δράσεις 스마트 폰 gta4 다운로드. Προβλήθηκε βίντεο με τις μορφές και τις συνέπειες του εκφοβισμού που είχε διασαφηνιστικό χαρακτήρα και συμμετείχαν στη δημιουργία του και γονείς 우리의 소원 다운로드. Δημιουργήθηκε βίντεο-κλιπ με μαθητές της Α’ και της Στ’ τάξης με τίτλο «Όχι στη Βία» g102. Τέλος παρουσιάστηκε η θεατρική παράσταση «Τα μπλε γυαλιά» του Βαγγέλη Ηλιόπουλου από τους μαθητές της Δ’ τάξης SteamWalk download. Στο τέλος οι μαθητές, οι γονείς και οι δάσκαλοι κόλλησαν ετικέτες στα σκαλιά του σχολείου, για να θυμίζουν σε όλους τις απαιτούμενες αρχές και αξίες για την καταπολέμηση της βίας 펜타곤 다운로드. Την εκδήλωσή μας τίμησαν οι γονείς των μαθητών του σχολείου μας. Ευχόμαστε η βία να εκλείψει από τη σχολική και την κοινωνική μας ζωή Free Malmoy!

Ακολουθήστε τους συνδέσμους για να δείτε τα βίντεο της εκδήλωσής μας:
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟΣ –

«ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ» –