Οκτ 12

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

6/Θ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΓΟΝΕΩΝ-ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Δ magnificent music? τάξης του Σχολείου μας,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι προγραμματίζουμε εκπαιδευτική επίσκεψη στο Μετόχι Ζωγράφου στα πλαίσια του προγράμματος Τοπικής Ιστορίας με τίτλο «Τα παιδιά των καϊσιών ?άλλοτε και τώρα» και με απώτερο σκοπό τη δημιουργία ντοκιμαντέρ για το Σιμονίτικο Μετόχι της Πορταριάς και την αποστολή του στο Διεθνή Μαθητικό Διαγωνισμό Ταινιών στις 19 Οκτωβρίου 2017,ημέρα Πέμπτη και ώρες 10:00π.μ.-12:15μ.μ 다크나이트 다운로드. Η αναχώρηση από το σχολείο θα πραγματοποιηθεί στις 9:30 π.μ. και η επιστροφή στις 12:15 windows 7 movie maker 다운로드.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου