Δεκ 05

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΣΕΚΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Σήμερα Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 επισκέφθηκε το σχολείο μας η ομάδα μπάσκετ «Μέγας Αλέξανδρος» που ανήκει στην Ομοσπονδία Σωματείων Ελλήνων Καλαθοσφαιριστών με Αμαξίδιο (0ΣΕΚΑ) 소아온 증표 다운로드. Οι καλαθοσφαιριστές της ομάδας μίλησαν με τους μαθητές όλων των τάξεων, τους ενημέρωσαν και τους εξήγησαν τις δυσκολίες του αθλήματος ενώ ακόμη έπαιξαν μαζί τους στην αυλή του σχολείου μας Kt Sim download. Ευχαριστούμε θερμά τον κ.Άγγελο Διμπιτούζη, τον υπεύθυνο της αποστολής αλλά και τον κ Zeppeton app. Δημήτρη Ανατολίτη – τέως Παραολυμπιονίκη της άρσης βαρών – που συνόδευσε τη συγκεκριμένη αποστολή english pronunciation. Ακόμη ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων αλλά και το βενζινάδικο του κ centos 7 minimal 다운로드. Φώτη Τσαρούχα για την οικονομική κάλυψη των εξόδων μετακίνησης των αθλητών. Ευχαριστούμε θερμά όλους τους αθλητές και τους ευχόμαστε καλή δύναμη και καλούς αγώνες Download Aooni movies!