Δεκ 04

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Οι μαθητές της Στ’ τάξης του σχολείου μας δημιούργησαν για την Παγκόσμια Ημέρα ΑΜΕΑ ένα ολιγόλεπτο μουσικό βίντεο μαζί με τα μέλη της κοινότητας ΑΜΕΑ του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ Πορταριάς Section 1 of National Gymnastics. Το συγκεκριμένο βίντεο στάλθηκε στη Διεύθυνση Ειδικής Αγωγής του Υπουργείου Παιδείας και επιλέχθηκε ανάμεσα σε άλλες δημιουργίες σχολείων όλων των βαθμίδων από όλη την Ελλάδα για να προβληθεί σε ειδική εκδήλωση, η οποία πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023 στην αίθουσα Jacqueline de Romilly στο Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού, η οποία μεταδόθηκε διαδικτυακά 워너비 다운로드.
Το λινκ παρακολούθησης της εκδήλωσης είναι το ακόλουθο:

Συγχαρητήρια στους μαθητές της Στ’ τάξης, που συμμετείχαν με ευγένεια και σεβασμό προς την κοινότητα ΑΜΕΑ 바이오닉 우먼 소머즈 다운로드. Ευχαριστούμε θερμά τον κ.Κοσμίδη Χρήστο για τη μουσική επένδυση της δημιουργίας μας 대도오 다운로드. Ακόμη παραθέτουμε το λινκ του βίντεο που δημιουργήσαμε: