Νοέ 02

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

Σήμερα Πέμπτη 2 Νοεμβρίου οι Γ΄, Δ΄, Ε΄, και Στ΄ τάξεις επισκέφθηκαν το Πολεμικό Μουσείο Θεσσαλονίκης με αφορμή τον εορτασμό της εθνικής επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940 vmware ubuntu 다운로드. Στο μουσείο οι μαθητές ξεναγήθηκαν στα σπάνια και μοναδικής αξίας εκθέματα από τις πιο σημαντικές ιστορικές συγκυρίες της ελληνικής ιστορίας και συμμετείχαν σε μουσειοπαιδαγωγικό πρόγραμμα Oletv download. Η επίσκεψη στο μουσείο ωφέλησε γνωστικά τους μαθητές του σχολείου μας και τους έκανε να ταξιδέψουν στον ιστορικό χρόνο EpicHearts.