Ιαν 31

ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Την Τρίτη 24 Ιανουαρίου 2023 πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Σχολείο Πορταριάς ενδοσχολικό σεμινάριο σε συνδιοργάνωση με το Ειδικό Σχολείο Νέας Προποντίδας με θέμα:Πυρόσβεση-Πυρασφάλεια 유니티 5.0 다운로드. Η επιμόρφωση των εκπαιδευτικών του Δημοτικού Σχολείου Πορταριάς και του Ειδικού Σχολείου Νέας Προποντίδας πραγματοποιήθηκε από τον κ.Βλάχο Χρήστο του Αθανασίου, Ανθυποπυραγό της Π.Υ 아이패드 네이트온 다운로드. Πολυγύρου και περιείχε θεωρητικό και πρακτικό πλαίσιο. Ευχαριστούμε θερμά την Π.Υ The mountain ised. Πολυγύρου για την ανταπόκρισή της στο αίτημα μας και τον κ.Βλάχο για την υλοποίηση της ενδοσχολικής επιμόρφωσης 어거스트 러쉬 다운로드.