Φεβ 09

ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

Την Τρίτη 8/2 και την Τετάρτη 9/2 οι τάξεις του σχολείου μας πραγματοποίησαν τηλεδιάσκεψη με το Ελληνικό Κέντρο Ασφαλούς Διαδικτύου για να ενημερωθούν με παιγνιώδη τρόπο για την ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο 매지카복셀 다운로드. Έτσι μοιράστηκαν σε δύο ομάδες που πραγματοποίησαν ξεχωριστές τηλεδιασκέψεις για να μάθουν καλύτερα πώς θα διαχειρίζονται με ασφάλεια το διαδίκτυο είτε κυνηγώντας έναν κρυμμένο θησαυρό είτε διαβάζοντας ένα παραμύθι με σαφές με αλληγορικό νόημα note 3 genuine firmware. Όλα τα παιδιά ενθουσιάστηκαν από την επαφή τους με το προβαλλόμενο υλικό και κατάλαβαν ότι το διαδίκτυο απαιτεί ορθή χρήση 컴백 7.0 다운로드. Η διοργάνωση των τηλεδιασκέψεων έγινε με την υποστήριξη της σχολικής μας βιβλιοθήκης 전우치 전 다운로드.