Μαρ 15

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Τα στοιχεία ζήτησε το υπουργείο παιδείας, προκειμένου να εφαρμοστεί σύστημα τηλεκπαίδευσης των μαθητών σε Πανελλαδική κλίμακα Abb.
Οι διευθυντές των σχολείων ζητούν την άμεση ανταπόκρισή όλων για την διάδοση της πληροφορίας ώστε να ενημερωθούν όσοι περισσότεροι γονείς γίνεται 윈도우10 kn 다운로드.
Συγκεκριμένα απαιτείται από το υπουργείο να αναρτήσουμε στο πληροφοριακό σύστημα myschool τα mail και τα κινητά τηλέφωνα όλων των γονέων των μαθητών του σχολείου μας.Γι΄αυτό πρέπει οι γονείς να αποστείλουν μέχρι τη Δευτέρα στις 10 στο mail του σχολείου το όνομα του κάθε μαθητή, την τάξη που φοιτά και αντιστοίχως το mail του ενός γονέα.Το mail του Δημοτικού Σχολείου Πορταριάς Χαλκιδικής είναι το εξής mail@dim-portar.chal.sch.gr Microsoft Windows 8.1 download.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ