Φεβ 01

ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΜΝΗΜΗΣ ΤΡΙΩΝ ΙΕΡΑΡΧΩΝ

Το σχολείο μας τίμησε τη μνήμη των Τριών Ιεραρχών στις 30 Ιανουαρίου συμμετέχοντας στην εκκλησιαστική ακολουθία που τελέστηκε στον Ιερό Ναό της Κοιμήσεως της Θεοτόκου της Κοινότητας Πορταριάς Mounty. Ευχαριστούμε πολύ την επιχείρηση – αρτοποιείο της κ. Μαρίας Παρούση για τη δωρεάν παροχή της αρτοκλασίας 고스트키로그 다운로드. Ευχόμαστε οι μαθητές αλλά και οι εκπαιδευτικοί να ακολουθήσουν το φωτισμένο δρόμο των μεγάλων διδασκάλων της Ορθοδοξίας Three Kingdoms series.

Για το βίο και το έργο των Τριών Ιεραρχών ενημερωθείτε από το παρακάτω βίντεο Grace or download.