Δεκ 10

Επιμορφωτική συνάντηση γονέων – κηδεμόνων

«Προάγοντας MAZI την ολόπλευρη αγωγή και μάθηση των παιδιών:ο ρόλος των γονέων και ο ρόλος του σχολείου»

Αγαπητοί γονείς,

Σας προσκαλούμε στην εκδήλωση που θα πραγματοποιήσουμε τη Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου, ώρα 18:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Μουδανιών, με θέμα:

«Προάγοντας MAZI την ολόπλευρη αγωγή και μάθηση των παιδιών:
ο ρόλος των γονέων και ο ρόλος του σχολείου»

Προσκεκλημένες εισηγήτριες είναι:
Η κ Download Captain America Sybil War. Μέλλω Αιμιλία Κέκια, Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου Δασκάλων του 1ου ΠΕΚΕΣ Κεντρικής Μακεδονίας και
Η κ 뽀로로 극장판 슈퍼썰매 대모험 다운로드. Βασιλική Παπαλάμπρου, Επιστημονικά Υπεύθυνη του Κέντρου Πρόληψης των εξαρτήσεων και προαγωγής της ψυχοκοινωνικής υγείας Χαλκιδικής ‘Πνοή’ immortal song mp3.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

Οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων Οι Σύλλογοι Διδασκόντων
του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ΔΣ του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ΔΣ