Απρ 19

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 2024

Την Πέμπτη 18 Απριλίου οι μαθητές των Γ΄, Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξεων συμμετείχαν στη Μουσική συνάντηση που διοργανώνεται κάθε χρόνο στο Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου υπό την αιγίδα της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Χαλκιδικής labview 2017 다운로드. Οι μαθητές του σχολείου μας πραγματοποίησαν άψογη εμφάνιση υπό την άρτια καθοδήγηση του εκπαιδευτικού κ 장사리 무료 다운로드. Κλεάνθη Κουκουλιάτα με θέμα τη θάλασσα. Έτσι οι στίχοι και οι μουσικές των Δ. Σαββόπουλου και του Λ 김동률 mp3 다운로드. Παπαδόπουλου αλλά και του Μ. Χατζηδάκη μάγεψαν το κοινό που παρακολουθούσε το μουσικό μας δρώμενο Download the Bible saying. Την εκδήλωση του σχολείου μας πλαισίωσε και η εκπαιδευτικός κ. Κατσιμάνη Παρασκευή, που εκτέλεσε χορογραφίες με τις μαθήτριες της Ε’ τάξης 장금이의 꿈 다운로드. Ακόμη οι μαθητές της Ε’ τάξης παρουσίασαν μουσική σύνθεση με τους μαθητές του Ειδικού Σχολείου Νέας Προποντίδας 스미스 차트 다운로드. Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς!
Στον σύνδεσμο που ακολουθεί μπορείτε να δείτε την εμφάνιση του σχολείου μας 윤고딕 230 다운로드.