Μαρ 29

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ

Στο πλαίσιο του προγράμματος σχολικής δραστηριότητας με θέμα «Υγιή παιδιά – Υγιής πλανήτης» πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 28 του μηνός Μαρτίου η προγραμματισμένη επίσκεψη – ενημέρωση από τη διαιτολόγο διατροφολόγο Κυριακή Μηνάογλου με κεντρικό θέμα ¨ Μεσογειακή διατροφή – Μια σωστή και ισορροπημένη διατροφή ¨ wallpaper engine 다운로드. Την εκδήλωση – παρουσίαση παρακολούθησαν οι μαθητές της Α΄ και ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας Java api download. Στο τέλος ακολούθησαν οι ερωτήσεις των παιδιών και διανεμήθηκε ένα ενημερωτικό φυλλάδιο προς τους γονείς visual basic.

Ακόμη διαβάστε τις γενικές οδηγίες σωστής διατροφής.
Γενικές οδηγίες σωστής διατροφής