Νοέ 07

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ

Τη Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2017 τοποθετήθηκε άλλος ένας βιντεοπροβολέας στην αίθουσα 5 του παλιού διδακτηρίου που στεγάζει τη Β’ τάξη του σχολείου μας δωρεά του κ.Κασσαμανώλη Αθανασίου dvd 다운로드. Έτσι όλες οι αίθουσες του σχολείου μας απέκτησαν τον απαραίτητο εξοπλισμό που καλύπτει τις ανάγκες των μαθητών για διερευνητική και ανακαλυπτική μάθηση μέσα από τις νέες τεχνολογίες 해리포터 한글 자막 다운로드. Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά για την άμεση ανταπόκρισή τους στα αιτήματά μας τους κ.Καλαμίδα και κ.Κασσαμανώλη για την ευαισθησία που επέδειξαν με τη δωρεά τους στο σχολείο μας Jurassic World movie.
Η Διευθύντρια του σχολείου
Νεραντζούλα Τάπαλη