Οκτ 31

To χθες συναντάει το σήμερα…

Στα πλαίσια του προγράμματος της εκπαιδευτικού κ.Καλογεράκη Άρτεμις «Υφαίνω την ιστορία του τόπου μου» με αντικείμενα και είδη του παρελθόντος που προσέφεραν οι οικογένειες Μαστοροκώστα Ν., Τσιγγάρα Σ., Πορταριανού Ι., Δαμάσκου Λ., Παπαστεργίου Κ.και Παπαστεργίου Π Ultima8 download. Το σχολείο μας δημιούργησε χώρους και γωνίες ιστορικής αναδρομής. Έτσι με τη συνεργασία και την αρωγή των εκπαιδευτικών του σχολείου συγκεντρώθηκαν και τοποθετήθηκαν όλα αυτά τα αντικείμενα σε χώρους και δημιουργήθηκε το «σχολικό μας λαογραφικό μουσείο» που προσφέρει γνώσεις και ενημέρωση στους μαθητές μας, βιωματικές μαθησιακές εμπειρίες, άμεση επαφή με πραγματικά αντικείμενα του παρελθόντος, δυνατότητες πολλαπλών ερμηνειών των εκθεμάτων καθώς και σε όσους γονείς επισκέπτονται το σχολείο μας 철권태그2 pc 다운로드.
Ευχαριστούμε τον κ.Παπαστεργίου για τη βοήθεια που προσέφερε.
Ευχαριστούμε και όλους όσους συνέδραμαν για το αποτέλεσμα που απολαμβάνουμε 길게 눌러 다운로드.