Οκτ 25

ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ Δ΄ ΤΑΞΗ

Την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2017 επισκέφθηκε την τάξη μας ο συνταξιούχος πλέον εκπαιδευτικός κ 스팀 vr 다운로드. Καραμάλης Αθανάσιος, που διετέλεσε στο παρελθόν διευθυντής του σχολείου μας. Η πρόσκληση που του απηύθυνε η Δ΄τάξη έγινε στα πλαίσια του προγράμματος τοπικής Ιστορίας «Τα παιδιά των καϊσιών…άλλοτε και τώρα» Download the bad touch. Ο δάσκαλος μας ενημέρωσε για τη σχολική ζωή του παρελθόντος, τη δυναμική του σχολείου παλιότερα, τις σχολικές συνήθειες και τον τρόπο μάθησης των παιδιών και μας συγκίνησε πολύ με τις παραστατικές αφηγήσεις του 갱스터 베가스 무료 다운로드. Έτσι, οι μαθητές της Δ΄τάξης απόλαυσαν μία ζωντανή και συναρπαστική αφήγηση από τον ακούραστο και ενθουσιώδη δάσκαλο virtualbox expansion. Τον ευχαριστούμε πολύ!