Οκτ 03

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Σήμερα, Δευτέρα 3 Οκτωβρίου, το ΔΣ Πορταριάς Χαλκιδικής πραγματοποίησε αθλητικές δράσεις με αφορμή την Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού Master Cam 2017. Συγκεκριμένα, όλες οι τάξεις του σχολείου μας επισκέφθηκαν το γήπεδο της Πορταριάς, όπου ο διακεκριμένος προπονητής στίβου κ.Γιώργος Μποτσκαρίωφ μαζί με τους συνεργάτες του είχε ετοιμάσει αγωνίσματα στίβου, στα οποία συμμετείχαν όλες οι τάξεις κυκλικά Romeo and Juliet 1996 download. Έτσι οι μαθητές δοκίμασαν άλμα σε μήκος, άλμα σε ύψος, ακοντισμό, δρόμο ταχύτητας και δρόμο μετ’ εμποδίων Congering 2 download. Η διοργάνωση ήταν άψογη και οι μαθητές ενθουσιάστηκαν με κάθε αγώνισμα. Κατόπιν η εκπαιδευτικός του σχολείου μας, κ 시간여행자 시즌2 자막 다운로드. Αυγήτα, πραγματοποίησε αθλητικές και παιγνιώδεις δράσεις στην αυλή του σχολείου με κάθε τάξη 마녀유희 다운로드. Ευχαριστούμε θερμά:
-τον κ. Γιώργο Μποτσκαρίωφ αλλά και τους νεαρούς συναθλητές του, που αν και μαθητές σχολείου, βοήθησαν στη διεξαγωγή των αγωνισμάτων τον προπονητή τους 공짜 mp3 다운로드.
-την κ. Αυγήτα, εκπαιδευτικό του σχολείου μας, για την ουσιαστική της συμβολή στην πραγματοποίηση των σημερινών εκδηλώσεων 울랄라세션 다운로드.
-τον κ.Σουνά, πρόεδρο της ποδοσφαιρικής ομάδας του «Θερμαϊκού» για την στήριξή του στην παραχώρηση του δημοτικού σταδίου της κοινότητας της Πορταριάς fm 전술 다운로드.
-Τον Δήμο Νέας Προποντίδας για τη μεταφορά του αθλητικού υλικού του κ.Μποτσκαρίωφ Centos 7 32bit.
Ευχόμαστε η αθλητική άσκηση να συνοδεύει τη ζωή των μαθητών μας και να αποτελεί την πιο υγιή διέξοδο στη μελλοντική τους ζωή Jeju Hallasan!